Mezoterapia igłowa pistoletem

 

Zabiegi mezoterapii z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia marki Pistor. Zabieg polega na wprowadzeniu  w głąb skóry substancji aktywnych, które błyskawicznie wpływają na jej przebudowę Podobnych efektów nie można uzyskać używając jedynie kosmetyków. Zabieg obecnie jest stosowany głównie w regeneracji skóry, jej odmłodzeniu, redukcji cellulitu i rozstępów. Użycie pistoletu powoduje że zabieg w pełni bezpieczny i precyzyjny. Terapii poddawane są praktycznie wszystkie obszary ciała, jednak najbardziej popularne miejsca to twarz, dekolt i szyja oraz głowa.

Twarz   

Twarz to obszar najczęściej podawany mezoteriapii igłowej. Bardzo dobre i szybkie efekty uzyskuje się szczególnie u osób ze skórą delikatna, odwodnioną i dojrzałą. Preparaty wykorzystane do tego typu zabiegów składają się głównie z kwasu hialuronowego i witamin A, C, E lub czynnych substancji pochodzących, np. z alg morskich oraz zielonej herbaty.Coraz więcej zainteresowania zyskują także zabiegi mezoterapii igłowej pod oczy. Szczególnie chętnie wykonują je osoby, którym przeszkadzają tzw. „worki” pod oczami. W trakcie terapii w skórę podaje się małe dawki substancji leczniczych, które sprawiają, że jest ona odmłodniona i pozbawiona cieni pod oczami, które tak wiele Pań uważa za defekt.

Szyja i dekolt

Kolejny, obok twarzy, obszar najczęściej poddawany zabiegowi mezoteriapii. Dzięki niemu zostaje poprawiona elastyczność i odżywienie skóry. Nowa jakość cery widoczna jest już po pierwszym z nich. Najlepsze efekty przynosi jednak wykonanie serii około 4 zabiegów co 2-3 tygodnie, w zależności od stanu skóry i oczekiwanego efektu. W miejscach, takich jak szyja czy dekolt, gdzie skóra szybko traci blask, po zabiegu jest nie tylko zregenerowana i odmłodzona, ale też bardzo mocno nawilżona. Zmniejszone i wygładzone zostają także zmarszczki.Dzięki odbudowie włókien kolagenowych w trakcie zabiegu możliwe jest wyleczenie mniejszych blizn potrądzikowych i pourazowych.

Skóra głowy

Mezoterapie igłową stosuje się także na skórze głowy jako profilaktykę i leczenie łysienia. Jest jednym z najbardziej skutecznych zabiegów leczących tego typu problem i polecana jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Jej wykonanie przywraca prawidłowe krążenie w skórze głowy, które pobudza wzrost nowych mieszków włosowych. Szczególnie polecana jest dla osób cierpiących na łysienie plackowate oraz androgenowe, związane ze zmianami hormonalnymi.

 

Mezoterapia igłowa pistoletem

Beauty

Zadzwoń: +48 91 424 11 72 lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ